13 czerwca na stadionie OSIR Targówek odbyły się XXI Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Na igrzyska przybyło 280 Zawodników z Warszawy i okolic, którzy walczyli o tytuł mistrza w 12 konkurencjach indywidualnych oraz drużynowo w Turnieju Piłki Nożnej. Nasi reprezentanci odnieśli wiele sukcesów. Pani Ewelina Kawecka zajęła pierwsze miejsce w konkurencji pływanie na dystansie 25 m stylem dowolnym. Pan Marek Niski oraz Pani Natalia Suchcicka zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w konkurencji tenis stołowy. W skoku w dal zaś, trzeci miejsce należało do Pani Magdaleny Pawluczuk. Gratulujemy!! W trakcie igrzysk dostępne było również nasze stoisko, przy którym można było zakupić prace ceramiczne i plastyczne. W tegorocznych igrzyskach Zawodnicy zdobyli 196 medali oraz 3 puchary (w turnieju piłki nożnej). Wręczali je: Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego Katarzyna Piekarska, Radna Miasta st. Warszawy Iwona Wujastyk, Katarzyna Twardowska z Biura Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek Paweł Michalec, Radni Dzielnicy Targówek: Katarzyna Górska-Manczenko, Joanna Mroczek, Jędrzej Kunowski oraz Dyrektor OSiR Targówek Jacek Pużuk.